Kožní

 

Lékař - MUDr. Ivana Vybíralová

Zdravotní sestra - Jana Duchanová

 

V naší ambulanci se věnujeme terapii širokého spektra kožních chorob. Z těch nejčastějších to jsou ekzémová onemocnění dětí i dospělých, atopický ekzém v dětském i dospělém věku, psoriáza - komplexní léčba místní i celková, léčba akné a obličejových dermatóz.

Z dalších kožních problémů je to léčba bércových vředů, zánětlivých žilních onemocnění, otoků dolních končetin typu lymfedému a při chronické žilní nedostatečnosti, s výhledem možnosti lymfodrenážní terapie u indikovaným pacientů. Do spektra terapie v kožní ambulanci  patří i různé bakteriální, plísňové a virové kožní nemoci.

Diagnostikujeme, léčíme a dispenzarizujeme (pravidelně kontrolujeme) kožní nádory, při pravidelných kontrolách pigmentových névů (mateřských znamének) se snažíme předcházet a nebo včasně odhalit  nejzhoubnější maligní nádor, kterým je maligní melanom. Vyšetření pigmentových skvrn a mateřských znamének je bezplatné.

Ve spolupráci s chirurgem lze provést probatorní excizi (vyříznutí) vzorku kůže u nejasných kožních nemocí a odeslat tento vzorek na vyšetření pod mikroskop k objasnění a tím i k nastavení optimální terapie u onemocnění kůže s tvorbou puchýřů a nebo kožních nemocí, které patří mezi tzv.  autoimunitními nemoci, kdy si organismus vytváří protilátky proti vlastnímu tělu.

Provádíme ošetření tekutým dusíkem, odstraňování kožních výrůstků a bradavic, dětských virových bradavic. Diagnostikujeme a vyšetřujeme pohlavně přenosné nemoci.

 

Ordinační hodiny

Úterý
07:30 - 14:00
 

Kontakt

  • Telefon: 567 579 661
 

Smluvní partneři

  • Všeobecná zdravotní pojišťovna - 111
  • Vojenská zdravotní pojišťovna - 201
  • Česká průmyslová ZP - 205
  •  Oborová ZP - 207
  • Zdravotní pojišťovna MV - 211