Přístrojová lymfodrenáž

 

Přístrojovou lymfodrenáž provádí proškolený zdravotnický personál:

  • Jana Holanová
  • Zuzana Jiránková
  • Alena Havelková
 

Kontakt

  • Mobil: 734 420 625
 

Lymfatická masáž, často také nazývaná lymfatická drenáž nebo manuální lymfodrenáž, je masáž založená na rytmickém hnětení svalů. Její pomocí se má zajistit správné proudění lymfy (mízy) v těle. Oproti klasické masáži jsou zde hmaty prováděny menším tlakem a mají i menší frekvenci. 

Lymfatická masáž je populární kosmetickou metodou, která umožňuje odstraňování celulitidy a podporuje detoxikaci organismu. Jde však o uznávanou léčebnou metodou s širšími možnostmi využití, např. při léčení chronických otoků. Lze ji provádět jak manuální technikou, tak pomocí řady speciálních přístrojů (přístrojová lymfodrenáž).

 

Při jakých potížích Vám pomůže?

Lymfodrenáže a lymfomasáže Vám pomůžou při Otocích lymfatického původu, po operaci po odstranění stehů (po operaci varixů, odstranění prsu), po liposukci, jako preventivní terapie u lidí vystavených dlouhému stání, při vrozených postiženích mízního systému, při revmatických otocích, při otocích po zánětu žil, při hubnutí, při celulitidě, pro posilnění celkové imunity a zlepšení hojení ran, jako podpora detoxikace organismu, pro relaxaci a jako prevence otoků.

 

Ceník služeb

Přístrojová lymfodrenáž trvá 30 minut.

Pro samoplátce bez indikace zdravotní pojišťovny je cena za úkon 200 Kč.

Pro přístrojovou lymfodrenáž hrazenou zdravotní pojišťovnou je před zahájením nutné vyšetření kožní lékařkou MUDr. Ivanou Vybíralovou.

 

Ordinační hodiny

Pondělí
07:00 - 12:00
Úterý
12:00 - 16:30
Středa
07:30 - 12:30
Čtvrtek
07:30 - 12:30
Pátek
07:30 - 12:30
 

Smluvní partneři

  • Všeobecná zdravotní pojišťovna - 111
  • Česká průmyslová zdravotní pojišťovna - 205