Laboratoř AeskuLab a. s.

Vedoucí laboratoře

  • Mgr. Marie Dolinajcová
 

 Lékař - garant

  • MUDr. Šárka Vojáčková

Vedoucí laborantka

  • Marie Mikešová

Zdravotní laborantka

  • Petra Burianová
 

Laboratoř je nestátní zdravotnické zařízení patřící do skupiny laboratoří společnosti AeskuLab k.s. Od 1.7.2009 se stala detašovaným pracovištěm laboratoře AeskuLab, která je největším privátním zařízením laboratorní medicíny v kraji Vysočina. Centrální laboratoř sídlí v Nemocnici sv. Zdislavy v Mostišti u Velkého Meziříčí. Laboratoř lab.č.8138  je od roku 2015 akreditována dle ČSN EN ISO 15189:2013. Úroveň práce a kvalita vyšetřovacích metod je pravidelně kontrolována prostřednictvím systému externí kontroly kvality (SEKK).Laboratoř AeskuLab k.s. Třešť se nachází v přízemí polikliniky.

Poskytujeme služby pro lékaře polikliniky Třešť a přilehlé spádové oblasti. Nabízíme základní spektrum biochemických a hematologických vyšetření ze vzorků krve, séra, plazmy a moči.

Laboratoř zároveň zajišťuje servis pro přípravu vzorků ze spádové oblasti Jihlavska a Pelhřimovska k transportu do centrální laboratoře v Mostišti, aby byla zachována správná laboratorní praxe v rámci preanalytické fáze. Laboratoř je vybavena výkonnými biochemickými a hematologickými analyzátory s přímým napojením na laboratorní informační systém.

Výsledky vyšetření jsou k dispozici týž den. Předávání výsledků vyšetření lékařům probíhá jak elektronickou cestou, tak i v papírové podobě formou výsledkových protokolů.

Seznam vyšetření včetně ceny najdete zde.

 

Kontakty

  • Telefon: 567 579 668
  • E-mail: dolinajcova.marie@aeskulab.cz
 

Provozní doba

Pondělí - pátek
06:00 - 14:30